ULTRA PEDLER
Yenilenen pamuksu üst yüzeyi ve ipeksi dokuya sahip kanatları ile yeni Kotex,cildinize hak ettiği yumuşaklığı sağlar. Sızıntıları önlemek için geliştirilmiş koruma kanalları ve iç çamaşırınıza daha iyi uyum için yenilenmiş kanatları ile Kotex şimdi daha da rahat.
KALIN GÜNLÜK PEDLER
Kotex Anydays günlük ped 100% pamuk üst yüzeye sahiptir. Kotex Anydays doğal yumuşaklığı ve emiciliği ile gün boyu temiz ve ferah kalmanıza yardımcı olur. Tek tek paketlenmiş yapısı sayesinde size taşıma kolaylığı sağlar.
İNCE GÜNLÜK PEDLER
Nefes alan yüzeyi ve vücudunuzun şeklini alan ince yapısı ile Kotex Lightdays ince günlük pedler kendinizi zinde ve rahat hissetmenize yardımcı olurken tek tek paketlenmiş yapısı sayesinde taşıma kolaylığı sağlar.
TAMPONLAR
Regl dönemi boyunca kullanılan Kotex tamponları, ipeksi dış yüzeyi ve kolay çevir aç sistemi ile çok rahat kullanım sağlar. Sızıntıları engelleyen geliştirilmiş koruma sunar.

 

® Kimberly-Clark Worldwide, Inc. © 2012 KCWW Tescilli Markasıdır. Tüm Hakları Saklıdır.
Bu siteyi ziyaretiniz ve buradaki bilgileri kullanmanız, Hukuki Beyanımızın koşullarına tabidir. Lütfen Özel Politikamızı inceleyin.
Cookie Settings