Huggies® Natural Islak Havlu Ailesi
Huggies ıslak havluları, bebeğinizin hassas cildi için özel olrak geliştirilmiştir. Hipoalerjeniktir ve alkol içermeyen formulü ile bebeğinizin cildini tahriş etmez. Pratik kapakları sayesinde kullanım kolaylığı sağlar. Bebeğinizin cildini nemlendirir, pişiği önlemeye yardımcı olur. 
 

Pure-Yenidoğan

Doğal lif teknolojisiyle geliştirilen Huggies Pure Yenidoğan ıslak havlu, yenideoğan bebeğiniz için ideal bakım sağlar. Hassas yenidoğan cidli için uygundur, saf su ve pamuk yumuşaklığındadır. Paraben, alkol, parfüm, phenoxyethanol içermez, hipoalerjeniktir. Ultra emici yapısıyla mükemmel temizlik sağlar. Kalın yapısıyla hijyenik kullanım için uygundur.
Soft Skin

Doğal lif teknolojisiyle geliştirilen Huggies Soft Skin ıslak havlu, bebeğiniz için ideal bakım sağlar. Paraben, alkol, parfüm, phenoxyethanol içermez, hipoalerjeniktir. Ultra emici yapısıyla mükemmel temizlik sağlar. Kalın yapısıyla hijyenik kullanım için uygundur.
Natural Care

Doğal lif teknolojisiyle geliştirilen Huggies Natural Care ıslak havlu, bebeğiniz için ideal bakım sağlar. Paraben, alkol, parfüm, phenoxyethanol içermez, hipoalerjeniktir. Ultra emici yapısıyla mükemmel temizlik sağlar. İçeriğindeki Aloe Vera ile pişiğin nedenlerini engellemeye yardımcı olur. Kalın yapısıyla hijyenik kullanım için uygundur.

 

® Kimberly-Clark Worldwide, Inc. © 2012 KCWW Tescilli Markasıdır. Tüm Hakları Saklıdır.
Bu siteyi ziyaretiniz ve buradaki bilgileri kullanmanız, Hukuki Beyanımızın koşullarına tabidir. Lütfen Özel Politikamızı inceleyin.
Cookie Settings