Kimberly-Clark çalışanlarının bireysel ve profesyonel gelişimlerini sürdürebilmeleri için her türlü fırsatı yaratır. Kariyeriniz sorumluluk alanınızı genişletip, yaşadığınız deneyimler ile uzmanlaştığınız sürekli bir öğrenme süreci haline gelecektir. 

Ekip liderleri performansınızı düzenli olarak değerlendirecek ve yılda üç kez informal performans görüşmelerine ve ayrıca yıl sonu performans değerlendirme toplantısına katılacaksınız. Kişisel kariyer gelişim görüşmeleri uzun vadeli hedeflerinizi planlamanıza olanak sağlayacaktır. 

Kimberly- Clark’da kendi kariyer yolunuzu yönlendirme sorumluluğu size verilir. Bu süreçte, en iyi performansınızı ortaya koymanız ve tüm hedeflerinize erişebilmeniz için geliştirdiğimiz sistemler ile size yol gösteririz. Kimberly-Clark, çalışma ve özel hayat arasında bir denge kurması için tüm çalışanlarını destekler. 


Performans Yönetimi 

Kimberly-Clark'da Yetenek Yönetimi Stratejimizin bir kısmını oluşturan Performans Yönetimi, tüm şirket genelinde uygulanan çok önem verdiğimiz bir süreçtir.

Performans Yönetimi Sistemimiz:

Şirket genelinde performansımızın ve konsantrasyonumuzun artmasına yardımcı olur,

Kişisel hedeflerin genel ticari hedeflerimizle bağlantılı olmasını sağlar,

Her çalışanın yaptığı işe sahip ve sorumlu olmasını sağlar,

Koçluk ve geribildirim yapılmasına olanak sağlar,

İyi performansı tanımamızı ve ödüllendirmemizi sağlar. 

Tüm ekip liderleri yılda üç kez informal toplantılarda ekip üyeleri ile bir araya gelip performanslarını değerlendirir ve değişen hedeflerini görüşürler. Ayrıca, çalışanlarımızın iş arkadaşlarının görüşlerine katkıda bulunmalarına olanak sağlayan internet tabanlı 360 derece geribildirim sistemi bulunmaktadır. 


K-C Davranışlarımız

Kimberly-Clark'ta çalışan herkesin belirli davranışları sergilemeleri beklenir. Bu nedenle, 2015 Global İş Planımız doğrultusunda çalışanlarımızın başarısına katkıda bulunacak altı yeni K-C Davranışlarını Mart 2011'de oluşturduk.

K-C Davranışlarımız:

Güven Oluştur - Herkese açık ve samimi davranırım, farklı bakış açılarına ve tartışmalara değer veririm.

Karar Al - Hergün sonuçlara ulaşmak için aksiyonlarımı ve önceliklerimi belirlerim. 

Sürekli Kazan - Kısa ve uzun vadeli beklentileri aşmak için "Başka ne yapabilirim?" diye düşünmenin sorumluluğunu taşırım.

Müşteri Odaklı Düşün - Müşterilerimin ihtiyaçlarını anlar ve öngörür, onlara avantaj sağlayacak yenilikleri sağlarım.

Sürekli Gelişim Göster - İşimizi geliştirmeye yönelik yeni fikirler için sınırların ötesine ulaşırım.

Yeteneği Geliştir - Ekibimin farklılıkları barındırmasının, gücünün ve kendi gelişimimin sorumluğunu taşırım.

Bu özellikler çalışanlarımıza performansları, gelişimleri ve kariyerleri üzerinde daha fazla kontrol sahibi olma olanağı verir. 

Çalışanlarımız performans değerlendirme oturumlarında bu özellikleri esas alarak kendi performanslarını gözden geçirirler. 


Ücretlendirme ve Yan Haklar Politikamız 

Ücretlendirme ve yan haklar politikamız temel olarak, iş değerlerlendirmeyi hedef alan, performansa bağlı, yüksek performansı ödüllendiren, adil ve rekabetçi bir sisteme dayanmaktadır. Ücretlerimiz ; performans, enflasyon ve piyasada hedeflediğimiz konumlanma doğrultusunda ayarlanır.

® Kimberly-Clark Worldwide, Inc. © 2012 KCWW Tescilli Markasıdır. Tüm Hakları Saklıdır.
Bu siteyi ziyaretiniz ve buradaki bilgileri kullanmanız, Hukuki Beyanımızın koşullarına tabidir. Lütfen Özel Politikamızı inceleyin.
Cookie Settings