Kimberly-Clark ve global markaları 150’den fazla ülkede insanların yaşamlarının vazgeçilmez bir parçasını oluşturuyor. Hergün, 1,3 milyar insan , dünya nüfusunun yaklaşık dörtte biri, K-C markalarına ve sağladığı sağlık, hijyen ve refahı artırıcı çözümlere güvenerek bu ürünleri kullanıyor. Kotex, Huggies, DryNites, Little Swimmers ve Depend gibi markalarıyla K-C 80’den fazla ülkede 1. veya 2. konumda yer alıyor.

Kimberly-Clark, Türkiye’de faaliyetine başladığı 2006 yılından bu yana çift haneli büyüme rakamlarına ulaştı. Mükemmellik, yenilik ve girişimciliğe yönelik tutkularımızı paylaşacak yeni takım arkadaşlarımızın aramıza katılması ile büyümeye devam ediyoruz. Eğer kazanma ruhuna sahipseniz, Türkiye’de fark yaratan gelişimimizin bir parçası olmak için siz de aramıza katılın. 

En iyi ve doğru kişileri doğru işe yerleştirip,sürekli gelişme olanakları sağlayarak K-C ve sizler için parlak bir gelecek garanti ediyoruz.

® Kimberly-Clark Worldwide, Inc. © 2012 KCWW Tescilli Markasıdır. Tüm Hakları Saklıdır.
Bu siteyi ziyaretiniz ve buradaki bilgileri kullanmanız, Hukuki Beyanımızın koşullarına tabidir. Lütfen Özel Politikamızı inceleyin.
Cookie Settings