“Sürdürülebilirliğin Kimberly-Clark’ın temel değerlerinden biri olması nedeniyle çok iyi biliyoruz ki çevre ve toplum için daha iyi seçimler yapmak aynı zamanda işimizin gelişimi için de daha iyi seçimler yapmak anlamına geliyor. “Tom Folk KİMBERLY-CLARK Yönetim Kurulu Başkanı

Ürünlerimizin üretimi, tüketimi ve atık yönetimi süreçlerinin çevresel, toplumsal ve ekonomik etkilerinin bilincindeyiz ve ürün ve faaliyetlerimizin daha fazla sürdürülebilir olması için çalışıyoruz. KİMBERLY-CLARK için sorumlu hareket etmek gelecek nesillerin kaynaklarının koruması anlamına geliyor. Sürdürülebilirlik kavramı ayrıca sorumlu ve adil bir işveren olmayı ve çalışanlarımızın bize sürdürülebilirlik hedeflerimizin gerçekleştirilmesinde ve yaşadığımız, iş yaptığımız yerlerdeki toplumlara katkıda bulunma konusunda yardımcı olmasını içeriyor. Bu yaklaşımımızla KİMBERLY-CLARK üst üste 5 yıldır “Dow Jones Dünya Sürdürülebilirlik Endeksi’nde” kişisel ürünler sanayinde ilk sırada yer alıyor.

® Kimberly-Clark Worldwide, Inc. © 2012 KCWW Tescilli Markasıdır. Tüm Hakları Saklıdır.
Bu siteyi ziyaretiniz ve buradaki bilgileri kullanmanız, Hukuki Beyanımızın koşullarına tabidir. Lütfen Özel Politikamızı inceleyin.
Cookie Settings